First Strike 1.3

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 491 MB
  • Version 1.3.14
  • Dil Türkçe
  • Firma Blindflug
First Strike 1.3 oyunu ile mobil cihazınızda kaliteli bir strateji oyunu oynayabilirsiniz.

50'ten fazla ülkede ilk 10 Strateji Oyunu arasında yer almayı başaran First Strike 1.3 strateji oyunu ile mobil cihazınızda sizde kaliteli vakit geçirmenin tadını çıkartın. Hızlı, akıcı ve bir o kadar da heyecan verici bir strateji oyunu arıyorsanız First Strike 1.3 oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Oyunumuz sizlere sınırsız eğlence sınırsız heyecan ve dop dolu bir mobil oyun deneyimi sunuyor. 

Nükleer kıyamet hiç kimsenin hayalini kurduğu bir durum asla değildir. Onun için adımlarınıza dikkatli atmanız gerekiyor. Savaş ile barış arasında dar bir yoldasınız. Bu durum karşısında ne yapmanız gerektiğine siz kendiniz karar vereceksiniz. First Strike 1.3, canlı bir oyun deneyimi ve zoru kolaya dönüştüren sezgisel bir arayüz sunan muhteşem bir strateji simülasyonudur.

Sizde bu muhteşem simülasyonda kendi yerinizi alacak ve oyunu başarıya tamamlamak için elinizden geleni yapmak zorundasınız. Ama bunu yaparken de halkınızın güvenliğini garanti altına almak için doğru önlemleri aldığınızdan da emin olun. Çünkü onların güvenliği her şeyden önemlidir. 

Daha Fazla Göster
First Strike 1.3 indir
DİĞER SÜRÜMLER