First Strike 1.3

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $3.99
  • Boyut 491 MB
  • Version 2.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Blindflug
IOS mobil cihazınız ile First Strike 1.3 oyununun keyfini çıkartın.

Güçlü bir strateji oyunu oynamak isterseniz IOS mobil cihazınıza First Strike 1.3 oyununu indirerek başlayabilirsiniz. Bilindik süper güçlerden, Kuzey Kore gibi yeni ortaya çıkan ara bozucu, büyük nükleer oyunculardan birini seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz ve stratejinizien güçlü şekilde yapıyorsunuz. Sınırlı ancak zekice hazırlanmış seçenekler, süper gücünün başında ülkenin kaderine yön vermenizi sağlıyor.

Topraklarınızı diğer ülkelere doğru genişlet, bombalar yap veya cephaneliğini yeniden yapılandırmak için bunları imha etmeyi asla unutmayın. Veya elinizdeki seçenekleri genişletmek için araştırmalar yapabilirsiniz. Daha hızlı hareket edebilme ve daha büyük bombalar yapabilme, düşmanlarının eylemlerini daha iyi keşfedebilme yeteneği, otomatik savunma dizileri ve daha birçoğu oyunda başarı elde ettikçe sizin olacaktır.

İster kana susamış bir savaş çığırtkanı, ister ağaçları kucaklayan bir oyuncu olun. Kartlarınızı masaya koymanın zamanı geldi de geçiyor. Harika grafikleri ile hızlı ve eğlenceli bir oyun olan First Strike 1.3 oyunu ortalığı kızıştırmanın hiç de zor olmadığını gösteriyor. Parmağının ucuyla, dünya ana gemisi dediğimiz, uzayda gezinen kıymetli ve hassas kaya parçasının kaderini kontrol edebilirsiniz.

First Strike 1.3 indir
DİĞER SÜRÜMLER